Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Këngëtari i njohur shqiptar ka ditëlindjen, shikoni si e surprirzon gruaja në hotel (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

????gjithashtu dhe @milothasangjekaj dhe miqve qe u ndodhen te pranishem….Nje falenderim dhe per gjith juve per urimet qe sinqerisht ma zbukuruat kte dite edhe me shume…zoti ju bekoftë”, kishte shkruar Gena në postimin e tij. 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img