Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë një vajzë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur shqiptar Lyrical Son është bërë baba për herë të dytë.

albsig

 

Festim Arifi, i njohur për publikun si Lyrical Son, është bërë baba i një vajze.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar vetë Festimi, duke treguar se vajza ka lindur dy ditë më parë. Po ashtu këngëtari ka zbuluar edhe emrin e vogëlushes, e cila quhet Erika.

Reperi dhe bashkëshortja e tij Gresa janë prindër edhe të një vajze tjetër. Eva pak ditë më parë festoi 3-vjetorin e lindjes.

-640-0-5c4ef12688eee.png

35e1adc9-ecfb-4ed0-8e6f-ad9f89d34672_1548675443-9646215.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img