Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Këngëtari i njohur konfirmon publikisht pjesëmarrjen në "Big Brother VIP 3"

Shkruar nga Newsbomb
Këngëtari i njohur konfirmon publikisht pjesëmarrjen në
Bardhi Idrizi, këngëtari i njohur shqiptar nga Kosova, ka konfirmuar publikisht pjesëmarrjen në edicionin e tretë të "Big Brothter VIP" që do të zhvillohet në Shqipëri. Ai u tha mijëra fansave që ishin mbledhur në Sheshin Skënderbej, se do të jetë një nga banorët. Lexo edhe: Luiz Ejlli nuk i ndahet Big Brother Vip, ja roli që do të mbajë këtë sezon Bardhi bëhet konkurrenti i parë që konfirmon zyrtarisht se do të jetë banor i shtëpisë më të ndjekur nga shqiptarët. “Do këndoj një këngë që ju më keni bërë të njihem në Shqipëri dhe dua t’ju kallëzoj diçka, jam pjesë e Big Brother VIP 3. Kështu që e shfrytëzova rastin më jua marr votat që tani”, u shpreh këngëtari me humor gjatë koncertit festiv në qendër të Tiranës. Lexo edhe: I mori vendin Arbana Osmanit, Ledion Liço konfirmohet prezantues i BBV3 Po mbrëmjen e djeshme, produksioni u ka dhënë fund aludimeve se cili do të jetë moderatori në vitin e tretë të këtij formati VIP. Bëhet fjalë për prezantuesin e njohur Ledion Liço, i cili zyrtarisht do të zërë vendin e Arbana Osmanit.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese