Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Këngëtari i njohur italian: Do jem në Tiranë për finalen e Conference League

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur italian Antonello Venditti thotë se do të jetë në Tiranë natën e finales së Conferene League mes Romës dhe Feyenoord.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari i njohur përmes një videoje të postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram, duke bërë shaka edhe për dëmtimin e gjurit:

albsig

spring

“Si thoni, a do të jem gati për finalen në Tiranë? Sigurisht që dielli do të më bëjë mirë. Gjithë udhëtimin. Po përgatitem për një ndeshje e rëndësishme jashtë fushe. Shpresojmë që gjuri im të jetë mirë për koncertin dhe ndeshjen sepse do të doja të kërceja. Do të jem në gjendje të kërcej. Gëzuar të dielën”, shkruan ai.

Venditti është tifoz i zjarrtë i ekipit të Romës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img