Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Këngëtari i dhuron shtëpi familjes së pastrehë, në ditën e Kurban Bajramit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Labinot Tahiri, është një prej artistëve të cilët përveç angazhimeve të tij, një rëndësi të madhe u jep dhe njerëzve të cilët janë në vështirësi ekonomike.

Ai në ditën e Kurban Bajramit ka bërë një tjetër dhurim bujar. Përmes një videoje në rrjetet sociale. Labi ka treguar se ai bashkë me mbështetësit e tij kanë bërë me banesë një familje.

Më shumë

spot_img
spot_img