Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtari bën deklaratën e fortë: Vajzat shqiptare marrin burra të vjetër sepse janë rritur pa dashurinë e babait

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Robert Berisha ka bërë një deklaratë të pazakontë mbrëmjen e djeshme në “Breaking”.

Moderatori ka thënë se vajzat në Shqipëri dhe Kosovë përfundojnë me burra të mëdhenj në moshë, pasi sipas tij u ka munguar dashuria e babait në fëmijëri.

Më tej ai u sugjeron prindërve që t’u ofrojnë sa më shumë dashuri fëmijëve të tyre që ata të mos përfundojnë keq.

“Unë i sugjeroj prindërve që t’i ofrojnë fëmijëve të tyre sa më shumë dashuri, që të mos përfundojnë keq. Sidomos me gocat ndodh kjo. Kur nuk kanë dashurinë e prindit përfundojnë edhe me burra më të vjetër siç po ndodh në Kosovë dhe Shqipëri. E kanë vetëm nga mungesa e dashurisë së babait 100%”, u shpreh ai.

Më shumë

spot_img