Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Këngëtares shqiptare i vjen në “majë të hundës”: “Fëmijën nuk e lind këtu, ku bëhet biznes me pacientët”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

T’pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare!”, shkruan Tuna.

Mësohet se këngëtarja shqiptare pritet të lindë fëmijën e saj në një maternitet në Shkup të Maqedonisë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img