Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Këngëtares së famshme i ndodh e papritura, i griset fustani në mes të koncertit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtares së famshme Miley Cyrus është gjendur në një situatë të pazkontë teksa performonte në koncert. 29 vjeçarja ishte duke kënduar gjatë koncertit special të NBC për njatën e ndërrimit të viteve kur fustani i saj ngjyrë ari u gris në mes të këngës.

Ajo mbajti me dorë pjesën e sipërme ë fustanit para se t’i kthente kurrizi audiencës dhe ta linte copën e fustanit të binte në tokë. Ndërsa ishe duke kënduar Cyrus u largua në prapaskenë, duke i lënë vendin grupit të këngëtarve shoqërues që ta zëvendësonin për pak minuta sa të ndërronte veshjen e saj.

Më shumë


spot_img

spot_img