Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Këngëtares së famshme i ndodh e papritura, i griset fustani në mes të koncertit

Shkruar nga Newsbomb
Këngëtares së famshme i ndodh e papritura, i griset fustani

Këngëtares së famshme Miley Cyrus është gjendur në një situatë të pazkontë teksa performonte në koncert. 29 vjeçarja ishte duke kënduar gjatë koncertit special të NBC për njatën e ndërrimit të viteve kur fustani i saj ngjyrë ari u gris në mes të këngës.

Ajo mbajti me dorë pjesën e sipërme ë fustanit para se t’i kthente kurrizi audiencës dhe ta linte copën e fustanit të binte në tokë. Ndërsa ishe duke kënduar Cyrus u largua në prapaskenë, duke i lënë vendin grupit të këngëtarve shoqërues që ta zëvendësonin për pak minuta sa të ndërronte veshjen e saj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese