Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Këngëtares i ndodh e papritura në koncert, Elvana Gjata shpëton për “një fije” floku (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Elvana Gjata është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo ka ardhur fuqishëm këtë sezon, duke sjellë projektet e reja muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në një nga koncret e saj, ndërsa është përballuar me një incident.

Teksa ishte dukë bërë video, Elvana ka hapur derën, e cila është shembur, por fatmirësisht ka shpëtuar për mrekulli. Ajo është duke shijuar tashmë suksesin e këngës së titulluar “E di X marre”, në bashkëpunim me këngëtarin Ylli Limani.

Më shumë

spot_img