Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Këngëtares i ndodh e papritura në koncert, Elvana Gjata shpëton për "një fije" floku (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Këngëtares i ndodh e papritura në koncert, Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo ka ardhur fuqishëm këtë sezon, duke sjellë projektet e reja muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në një nga koncret e saj, ndërsa është përballuar me një incident.

Teksa ishte dukë bërë video, Elvana ka hapur derën, e cila është shembur, por fatmirësisht ka shpëtuar për mrekulli. Ajo është duke shijuar tashmë suksesin e këngës së titulluar "E di X marre", në bashkëpunim me këngëtarin Ylli Limani.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese