Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Kënga e re e Butrintit, dedikim për Kiara Titon?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është përfolur gjatë për lidhjen me Kiara Titon. Ata nuk e kanë pranuar asnjëherë këtë lidhje, megjithëse kanë dhënë sinjale se dicka ka pasur mes tyre. Tashmë duket se cifti nuk janë më bashkë, dhe Kiara disa ditë më parë e ftuar në “Pop Culture” u shpreh se largësia është arsyeja pse nuk ka funksionuar kjo romancë.

Nga ana tjetër Butrinti ka publikuar dje këngën e tij më të re, që po arrin gati një milionë klikime. Hiti i publikuar titullohet “Ma Cherie”, dhe nga teksti i shkruar nga Butrinti, duket se bëhet fjalë për një histori të shkruar.

“Zemër ti, mos mendo me m’thirr, se kurrë nuk më ke pas, tash që seni u kry, bye bye”,-thot fillimi i këngës. Ndoshta kjo këngë nuk është dedikim për Kiarën por teksti që ka shkruar bënë fjalë për histori të shkuar dhe Butrinti e di mirë që pëlqehen të tilla tekstesh.

 

 

Më shumë

spot_img