Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Kendall Jenner paska një vëlla binjak dhe ne nuk e dinim? (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur bëhet fjalë për familjen Kardashian dhe Jenner, surprizat nuk kanë të mbaruar.

Kohët e fundit mediet po flasin për binjakun e modeles, i ashtuquajturi Kirby Jenner, i cili gjendet gjithmonë pranë saj, sigurisht me photoshop.

Kirby Jenner është një personalitet dhe komedian i njohur i mediave sociale, i cili ka vite që pozon si vëllai binjak i modeles 24-vjeçare.

Ai aktualisht ka 1.3 milionë ndjekës në Instagram dhe ka një shoë të vetin “Quibi”, ku Kendall dhe Kris Jenner janë prodhuesit ekzekutivë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img