Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

“Kemi një sundues, shumë mëshirues”, dalin VIDEOT e autorit që grushtoi Sali Berishën: Vajza që flisja iku me elefantin rus

spot_img

Lajme të ngjashëm

Videot e Gert Shehu, 31-vjeçarit, që qëlloi mesditën e sotme ish-kryeministrin Sali Berisha me grusht, po bëjnë xhiron e rrjetit.

Momenti kur Shehu qëlloi Berishën u shpërnda masivisht, mirëpo jo vetëm kjo, pasi persona të ndryshëm kanë postuar edhe video të tjera të 31-vjeçarit.

Në një video të publikuar ai dëgjohet teksa thotë se  “kemi një sundues, shumë mëshirues”.

“Kur je i pashpres, po s’pate bes kur je shikues në këtë tekst përcëllues, na kthe në dëgjues, se kemi një sundues, shumë mëshirues”, dëgjohet të thotë ajo.

Ndërsa, në videot e tjera Shehu, shfaqet duke biseduar me një person tjetër i cili e pyet për një vajzë me të cilën fliste dhe përgjigja e Shehut është se ajo u largua me një elefant rus.

BISEDA:

Gerti Shehu: Këtë paketën do ta ndaj me atë çunin dhe 10 cigaret e ngelura nuk do ti pi më! Këto janë 10 të fundit!

Djali që e filmom: Më fol për atë gocën që po flisje!

Gerti Shehu: Iku ajo me elefantin rus!

Djali që e filmon: Sheh Lizën ti në botën e çudirave!

 

 

Më shumë


spot_img

spot_img