Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Kemi dasmë", zbulohet vendi ku Kiara dhe Luizi do të kurorëzojnë lidhjen në martesë

Shkruar nga Newsbomb

Të shtunën në mbrëmje do të mbahet finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 2”. Teksa pritet të shpallet fituesi nesër do të kurorzohet dhe martesa e Kiarës dhe Luizit. Por ku do të zhvillohet ceremonia e dasmës?

Është pikërisht bashkia e Tiranës, ku nesër mbrëma do të kthehet në një ambient magjik për çiftin e  Big Brother Vip 2 që do të martohen.

Ata do të kurorëzohen zyrtarisht burrë e grua nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese