Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Këmbëngulja e Taulant Ballës: Databaza e të dhënave është një babale tjetër; Ilir Metës i shkoftë mbarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, këmbëngul se databaza e të dhënave personale që ka rrjedhur në media dhe tashmë në faqe anonime interneti, nuk është e socialistëve.

Sipas tij, kjo është një babale tjetër që drejtësia do ta zbardhë.

“Kjo historia me të dhënat personale është një babale tjetër. Ka një hetim dhe në fund të këtij procesi do të rezultojë se qysh nga momenti i servirjes së lajmit, i krijimit të një portali patronazhisti.com se është sqaruar.

Meqë kryetari i LSI-së ka marrë për ta zgjidhur këtë çështje i shkoftë mbarë. Kur hyjnë drejtësia i duhet lënë asaj”, tha Balla në emisionin PolitikOn.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img