Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Këmbë përmbi këmbë dhe me gazetë në dorë, Rita Ora “jep lajmin e fundit”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka njoftuar ndjekësit se do të këndojë këtë javë në kullën Eiffel, në Paris.

Lajmi është bërë me dije nga vetë Rita, e cila ka postuar një foto, ku shfaqet mbi krevat, ndërsa mban në dorë një një gazetë me titull “Lajmi i fundit, Rita Ora në Paris”.

Ndërsa 10% të ardhurave të koncertit do të shkojnë për bamirësi në organizatën UNICEF, ku këngëtarja është ambasadore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img