Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Këlliçi nga Kombinati u bën THIRRJE qytetarëve: Tregoni DURIM, po ngushtojmë rezultatin, nuk janë hapur ende bastionet e PD-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi nga Kombinati u ka bërë thirrje të gjithë numëruesve dhe qytetarëve që të bëjnë durim pasi PD do arrijë të sjellë ndryshimin në të gjithë Shqipërinë.

Këlliçi tregoi se në KZAZ 36 në Kombinat është ngushtuar ndjeshëm rezultati me 5200 vota teksa shtoi se ende nuk janë hapur zonat bastione të PD-së.

“Dua ta nis fjalën time me një falenderim për të gjithë ata qindra mijëra qytetarë që i besuan dje alenacës për ndryshim dhe ndryshimin të shumë pritur. Jemi këtu në KZAZ 36 në Kombinat. Ju bëj me dije që në momentin që flasim ,e numërimin e gjysmës së më shumë kutive në këtë KZAZ kjemi ngushtuar diferencën me plot 5200 vota deri në këto momente pa llogaritur që ende sjanë hapur bastionet tona. Dua të falenderoj të gjithë ata numërues qytetarë që sytë I kanë në këtë process tregoni durim se si ja dolëm sot në Njësinë nr 10 me po të njëjtin trend do t’ja dalim të sjellim ndryshimin në të gjithë Shqipërinë”, tha Këlliçi.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img