Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Kejvina Kthjella poston foton joshëse, i shkruan Ronela Hajati: Ma jep me qira këtë trupin tënd që të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8abf35b40810e80931667695c19d3897

Modelja Kejvina Kthjella ka trazuar rrjetin me postimet e saj të fundit në rrjete sociale.

Si në raste festash, ajo publikoi një foto me të brendshme të kuqe mjaft provokuese, duke nxjerrë në pah linjat trupore. Dhe jo vetëm djemtë, por komplimentet kanë qenë të shumta dhe nga koleget e saj vajza.

Screenshot_7.jpg

Ka qenë këngëtarja Ronela Hajati ajo e cila ka komentuar te fotot e Kejvinës, duke shprehur dëshirën që të ketë trupin e saj.  

komenti.png

Dhe pse me forma të kolme, duhet thënë se këngëtarja Hajati ka një trup tejet joshës.

Screenshot_6.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img