Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Kejvina Kthella ‘çmend’ fansat me foto të nxehta nga shtrati

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

25 vjeçarja Kejvina Kthjella është një prej modeleve të njohura shqiptare dhe gjithmonë godet me fotot që poston më rrjetet sociale.

 

Modelja njihet për linjat e saj seksi që me krenari i tregon në secilin nga postimet dhe emisionet që merr pjesë.

Edhe në postimet e radhës nuk kishte si të ishte ndryshe teksa pozon nga dhoma e gjumit.

Kejvina momentalisht ndodhet në Amerikë ku po punon për një projekt të madh, por ajo ka qenë e rezervuar dhe nuk ka dashur të flasë ende për këtë gjë.

109943542_301398844331301_8131271558373688516_n.jpg

110160398_757030451699987_4234960657185608448_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img