Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Kejsi Tola flet për lidhjen e dashurisë me Flori Mumajesin: Nga eksperienca ime…

spot_img

Lajme të ngjashëm

741602c402916c6ec51a1c29536172f9

Prej një viti këngëtarja Kejsi Tola është përfolur se është në një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” në “TV Klan”, ajo ka hedhur poshtë zërat dhe i ka cilësuar lajmet në media si të rreme.

Sipas Kejsit, do të ketë gjithmonë lajme të pavërteta, por që tashmë ajo është mësuar.

“‘Fake news’ do të ketë gjithmonë, dhe nga eksperienca ime në botën e showbiz-it, jam mësuar kam filluar të mësoj të jetoj dhe me lajmet e pavërteta. Dhe pse në fillim më mërzisnin dhe më preknin nga gjendja emocionale. Por ‘fake news’ do të ekzistojnë gjithmonë dhe le të hamendësojnë njerëzit. Le të hamendësojnë si të duan”, tha Kejsi.

Në edicionin e fundit të festivalit ‘Kënga Magjike’, ajo u prezantua me këngën “Më ke mua” të kompozuar pikërisht nga Flori.

unnamed.jpg

 

Më shumë

spot_img