Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Kejsi apo Fifi, kush është e dashura? Flori Mumajesi sqaron një herë e mirë të vërtetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Flori Mumajesi është përfolur kohëve të fundit për lidhje dashurie me këngëtare të ndryshme.

albsig

spring

Në fillim nga një video e publikuar në ‘Instagram’, u diskutua gjatë për një romancë mes tij dhe këngëtares Fifi.

Më pas, nisur nga pjesëmarrja në festivalin ‘Kënga Magjike’ dolën informacione sikur Flori kishte prej 6 muajsh në lidhje me Kejsi Tolën.

Asnjë nga marrëdhëniet e këngëtarit nuk u konfirmua, derisa promo e emisionit ‘Shiko kush luan’ zbulon diçka të veçantë.

Në një moment gjatë emisionit ai i afrohet Fifit  për ta puthur dhe e cilëson si e dashura e portaleve.

Mirëpo aty prezente ka qenë dhe Kejsi, e cila nuk dihet si ka reaguar. Le të presim të martën për të zbuluar më tepër…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img