Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Kejdi Mehmetaj flet për marrëdhënien me të fejuarin: Kemi menduar të bashkëjetojmë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3b9ae9b5a902d31ee1b586bdf16d506

Ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj ka folur ditën e sotme për jetën personale dhe planet për të ardhmen me të fejuarin.

E ftuar në rubrikën “Një ditë me Dojnën”, Kejdi është ngacmuar paksa nga moderatorja nëse ka menduar të largohet nga shtëpia dhe të bashkëjetojë me të fejuarin, ndërsa nuk ka hezituar të përgjigjet.

“Duhet të jemi kurajoz në planet që marrim ne jemi në planifikim e siper kështu që Zoti të na i bëj mbarë.

Do ta arredoj, do jem unë njeriu që do e rregulloj kur të bashkëjetoj, sepse kam qenë në piktutë e vogël, më pëlqejnë ngjyrat dhe të luaj me to. Por të shpresoj që edhe do e mirëmbaj”, ka rrëfyer më tej Kejdi.

Më shumë

spot_img
spot_img