Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Kejdi Halili, i riu që vdiq bashkë me Ergi Dinin, djali i gazetares, poetes dhe pedagoges së njohur të Universitetit të Tiranës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img