Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Keisit nuk i vijnë as tek thembra vajza si ty’, Stresi lëshon gojën ndaj Roza Latit: S’të ofendoj dot të dashurin, se i bie të them dy tre emra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ebfd6cccb1a71b2a2b765ca5fc194f3

Këngëtari i njohur Stresi, i ka dalë në mbrojtje Keisit, me të cilën ka pasur edhe një lidhje me njëri-tjetrin.

Moderatorja Roza Lati ka qenë në një intervistë televizive, ku i është kërkuar që t’u krahasonte me një enmoji Stresit dhe partneres së tij.

Roza zgjodhi enmojin e zemrës për Stresin, ndërsa enmojin e jashtëqitjes për Kejsin.

“Apapa për Stresin e kam këtë zemrën sepse Stresi është si zemër, është djalë shumë korrekt dhe djalë shumë i mirë. Kurse për atë vajzën ka ngelur kjo, emoji i jashtëqitjes. Nuk do doja t’i vija këtë, do të doja t’i vija këtë emojin e inatit, por kjo ka ngelur për reagimin e saj ekstrem kot pa lidhje që pati për skeçin që kam bërë me Stresin, por disa njerëz, disa gjëra i bëjnë edhe për vëmendje dhe për fame”,- u shpreh ajo.

Menjëherë pas deklaratës së saj, ka reaguar ashpër Stresi, i cili ka shkruar në Instagram: “Femra si ti nuk i vijnë as tek thembra e këmbës Keisit”.

Më pas e pyeti moderatores sesi do ndihej nëse do i ofendonte mamanë, aktoren Rita Lati.

“Roza si do të ndiheshe nëse të ofendoj nënën ty? S’mundem të të ofendoj të dashurin, cilin i bie të ofendoj dy tre emra. Keisit nuk i vijnë as tek thembra vajza si ty”,- shkroi ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img