Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Kë ndjekin shqiptarët? Rama dhe Meta “kokë më kokë” me shikueshmëri, Basha e Kryemadhi as 1 mijë s’i bëjnë bashkë (Shifrat)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe këtë të enjte ekranet e televizioneve gumëzhijnë nga debatet e krerëve të politikës në Shqipëri me analistë e gazetarë.

Presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama, krerët e opozitës Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, të katërt kanë dalë në emisionet përkatëse në të njëjtën kohë. Por kë kanë vendosur të dëgjojnë shqiptarët?

Sipas një vëzhgimi në rrjetet sociale, është kryeministri Edi Rama ai që po dominon bindshëm me mbi 16 mijë shikues në Facebook.

Më pas vjen Meta me rreth 3 mijë shikues, por për korrektesë, përmendim këtu edhe rreth 10 mijë shikues që e ndjekin në Youtube.

Ndërsa interesi duket i ulët për krerët e opozitës Lulzim Bashën e Monika Kryemadhi, që së bashku shikueshmëri s’i kalon 1 mijë.

SHIFRAT:

174248367 802593267358303 2869265765570193821 n
174567660 469266170941987 4125579830552862523 n
174351144 290855419228895 6647301112965629735 n
basha
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img