Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

‘Ke me marr 120 mln lekë për 4 vjet’, shkodrani që do të bëhet deputet vë në lojë Jenisherin: Kush po i humb që po i marr unë? (AUDIO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5fd65329d5b4900ca739b36bd4cd3deb

Selami Jenisheri pak orë më parë bëri një njoftim në rrjete sociale, ku kërkonte kandidatë për deputetë që të regjistroheshin në partinë e tij.

Menjëherë kanë filluar kërkesat, shumica e tyre me karakter ironik. Një shkodran, ka marrë në telefon Jenisherin dhe ka fillaur të bëjë humor me të, duke i kërkuar që të futet në partinë e tij dhe të kandidojë për deputet në qarkun e Shkodrës.

“A do ma u ba deputet, do të marrësh 120 milionë lekë, kaq ke me marrë për 4 vite”, i thotë deputeti.

“Kush po i humb që po i marr unë?”, i përgjigjet djali shkodran.

Më shumë

spot_img
spot_img