Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Kë krahason Eni Koçi me plehrat?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Eni Koçi me një postim të saj i ka bërë kurizë të gjithë… “Nuk të kam harruar, të kujtoj gjithmonë kur hedh plehrat” shkruan këngëtarja”…

Këngëtarja bukuroshe ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për këngët e saj dhe jo vetëm…

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe i informon shpesh fansat për të rejat e saj, por mesa duket këtë herë ajo ka preferuar të jetë diskrete. Diçka ka ndodhur me të saqë e ka detyruar të shprehet me tone ofenduese. Po kujt i drejtohet ajo?…Kë krahason ajo me plehrat?…

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img