Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Kë ironizon? Braçe poston fotot: Ai moment kur bëhesh bidon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërsa seanca plenare vazhdoi gjatë mesnatës disa deputet u larguan.

Ndërsa Eriom Brace ironizon në rrjetin e tij social Facebook, me shishet e ujit të cilat deputetët i kishin lënë mbi tavolinë.

“Ai rasti kur bëhesh BIDON” shkruan Brace, ndërsa në fotot e postuara prej tij duken karriget e zbrazura në sallën e kuvendit dhe tryeza e mbushur me shishe uji.

Mesa duket Braçe ka qenë ndër të paktët ligjvënës që ka qëndruar gjatë gjithë natës.

sdfgergerh4rh
sdgfwegweg3g
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img