Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kë do donit të kishit përballë në garën për Bashkinë e Tiranës? Veliaj zbulon emrat “e preferuar” nga opozita

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkkiaku i Tiranës Erion Veliaj foli mbrëmjen e sotme për një serë çështjesh dhe zhvillimet politike së fundmi në vendin tonë.

Ndër të tjera, ai komentoi dhe kandidaturat për Bashkinë e Tiranës. I pyetur se kë do donte të kishte përballë në garën për bashkinë e kryeqytetit, Veliaj u shpreh në një intervistë në “ABC News” se do të dëshironte që të kishte përballë Ilir Metën dhe Sali Berishën.

Pyetje: Kë do donit të kishte përballë në garën për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçin, Fatbardh Kadillin, apo Gerti Bogdanin.

Veliaj: Doja të kisha përballë Saliun me Ilirin.

Më shumë


spot_img

spot_img