Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

‘Ke dalë nga binarët…’, PLAS debati mes Eni Vasilit dhe juristit: Jam zonja e shtëpisë dhe bëhet si them unë!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

842fa2b2c4cc5451d9142127d23a6952

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img