Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

“Ke blerë automjet luksoz”, Qyno dhe Karamuço sulmojnë Sandër Lleshajn: Nuk mund të dalësh sot dhe të mbrosh policët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open”, ku ka folur për ngjarjen e rëndë të ditës së djeshme, ku u vra në krye të detyrës nënkomisari Saimir Hoxhaj.

Por ai është kundërshtuar dhe sulmuar nga gazetari Elton Qyno dhe nga profesori i kriminalistikës Ervin Karamuço.

Qyno i tha se Lleshaj ishte i vetmi ministër që sapo mori detyrën, bleu një makinë luksoze dhe shëtiti në gjithë Shqipërinë, ndërsa Karamuço u shpreh se Lleshaj nuk mund të flasë dhe të mbrojë policët, kur vetë u largua për të njëjtën arsye, sepse nuk mbrojti dot efektivët.

Pjesë nga debati:

Qyno: I pari ministër që sapo ka marrë detyrën ka blerë automjetin luksoz dhe ka shëtitur në gjithë Shqipërinë.

Lleshaj: Të falenderoj për ndërhyrjen, e gjete zgjidhjen për ngjarjen që ndodhi.

Karamuço: Ky zotëri nuk mund të dalë të mbrojë policiët, pasi është larguar për të njëjtën arsye.

Lleshaj: Moralin tim e gjykoj vetëm unë dhe s’ka asnjë tjetër targ.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img