Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

“Ke bërë s*ks me Atdheun?”, pasi u shfaq në prehrin e tij Lindita e thotë “troç” njëherë e mirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëse do e kishin lejuar të merrte pjesë në “Përputhen” rinore, atëhere Lindita Bima do të ishte konkurrente pa hezituar aspak.

Thënë kjo pasi pas mbarimit të programit ish-konkurrentja është parë në prehrin e Atdheut, në kërcim sensual me Princit dhe së fundmi na erdhi në foto teksa ishte afër një puthje në buzë me Mevlanin.

E sigurt ndjekësit kuriozë nuk mund të qëndronin pa e pyetur Linditën se çfarë po ndodh mes saj dhe Atdheut.

“A ke kryer marrëdhënie seksuale me Atdheun”, e ka pyetur dikush dhe Lidnita ka preferuar ta publikojë këtë pyetje duke u përgjigjur shkurt me “Jo”

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img