Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Katër shokët doktorë Kavajas që sjellin bukurinë e jetës dhe madhështinë e qytetit

Lajme të ngjashëm

Më shumë