Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Katër gola në dy ndeshje/ Manaj nuk di të ndalet me Barcelonën, lushnjari befason portierin e Girona (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rei Manaj vijon të jetë vendimtar për Barcelonën. Sulmuesi lushnjar shënoi sërish, këtë herë në miqësoren ndaj Gironës.

24-vjeçari e nisi titullar këtë përballje, duke lënë gjurmën e tij. Kur po kronometrohej minuta e 24, Manaj gjeti të papërgatitur mbrojtjen kundërshtare dhe me një prekje të lehtë mposhti portierin, me sferën që kalon në mesin e këmbëve.

Ky është goli i radhës për Manaj, që në takimin e shkuar shënoi 3 herë përballë Gimnastic.

Më shumë

spot_img