Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Katër ditë të izoluar, Forcat e Armatosura nisin montimin e urës provizore në Darzezë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka nisur sot montimi i një ure provizore në fshatin Darzezë të Fierit.

Forcat e Armatosura kanë mbërritur pak minuta më parë në Darzezë dhe pritet që të kryejnë montimin e urës së re.

Ura u shemb në datën 4 qershor gjatë kalimit të një kamioni. Dy ditë më pas, policia arrestoi shoferin pasi dyshohet se kishte mbingarkuar me peshë kamionin.

Edhe ura e parë që u shemb ishte provizore, ndërsa ekziston një projekt për ndërtimin e një ure të mirëfilltë, punimet s’kanë ende nuk kanë filluar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img