Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Katër ditë të izoluar, Forcat e Armatosura nisin montimin e urës provizore në Darzezë

Shkruar nga Newsbomb
Katër ditë të izoluar, Forcat e Armatosura nisin montimin e

Ka nisur sot montimi i një ure provizore në fshatin Darzezë të Fierit.

Forcat e Armatosura kanë mbërritur pak minuta më parë në Darzezë dhe pritet që të kryejnë montimin e urës së re.

Ura u shemb në datën 4 qershor gjatë kalimit të një kamioni. Dy ditë më pas, policia arrestoi shoferin pasi dyshohet se kishte mbingarkuar me peshë kamionin.

Edhe ura e parë që u shemb ishte provizore, ndërsa ekziston një projekt për ndërtimin e një ure të mirëfilltë, punimet s’kanë ende nuk kanë filluar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese