Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

“Katër ditë pa rroba”, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Alketa Vejsiu, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një situatë tepër të sikletshme.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, moderatorja ka zbuluar se prej 4 ditësh i ka humbur valixhja transit në Vjenë dhe ka mbetur pa rroba.

albsig

Ajo ka kërkuar ndihmën e ndjekësve nëse ata janë përballur me një situatë të tillë më herët.

“Kam 4 dite qe me ka humbur valixhja transit ne Vjene! Pa rroba, vetem me cante dore, ne kete udhetim do shikoni megjithate nje njeri te gezuar. Nese keni pervoja te ngjashme me thoni ju ka ardhur valixhja? Pas sa ditesh? Ku jua derguan?” shkruan ndër të tjera Vejsiu.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img