Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Kate më bëri të qaj’, Meghan Markle tha se kunata e saj e bëri të ndihet keq pak para martesës me Princ Harryn, më pas i bleu lule për t’i kërkuar falje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

14a79f7ab17c5dd91fefa420ca9bc8e4

Meghan Markle sot pohoi në intervistën e saj me Oprah Winfrey se Kate Middelton e bëri atë të qajë para se të martohej me Princin Harryn.

Ajo gjithashtu këmbënguli se tani e ka falur kunatën e saj, pasi ajo i bleu lule për t’i kërkuar falje.

Grindja famëkeqe me gruan e Princit William bëri tituj në të gjithë botën pasi supozohej se kishte të bënte me fustanet e shoqërueseve në dasmë.

Mendohet se shkaku i grindjes ishte një mosmarrëveshje nëse shoqërueset e nuses duhet të vishnin triko (Meghan thuhet se besonte se nuk duhet) ose nëse kjo vinte nga veshja e papërshtatshme e Princeshës Charlotte.

Një burim tha në atë kohë: ‘Kate sapo kishte lindur fëmijën e saj të tretë, Princin Louis dhe ishte ndjerë mjaft emocionuese.’ 

Meghan u pyet gjithashtu për një dalje të përbashkët në Wimbledon në korrik 2019, ku dy kunatat u fotografuan të qeshura së bashku.

Gjatë intervistës ajo u duk se hedh dyshime për vërtetësinë e fotos në dukje të dashur, duke thënë: ‘Asgjë nuk është ajo që duket’.

mehgan_harry.jpg

kate_1.jpg

meghan.jpg

meghan_kate.jpg

 

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img