Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

“Katastrofë” për kandidatin e LSI Ilir Oboni, nuk humbi vetëm mandatin e deputetit por dhe gjysmën e tokës. Ja basti që hodhi me mbështetësin e Partisë Socialiste para zgjedhjeve

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_img

Më shumë

spot_img