Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Kastro Zizo e sulmon, reagon ashpër moderatori i Top Channel: Për vrimat e mia në vesh, po mendoj të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Katro Zizo njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe deklaratat e tij jo pak herë kanë shkaktuar bujë mediatike.

Së fundmi ai është përfshirë në një debat me moderatorin e Top Channel Kelvi Kadilli, pas një deklarate të bërë në emisionin “Thurje”.

Gjatë emisionit u shfaq një sekuencë nga emisioni “Pop Culture” ku Kelvi kishte të ftuar ish- banoren e “Big Brother” Xheni Mhillaj dhe e pyeste nëse ishte e virgjër meqe ishte shenja e Virgjëreshës në horoskop. Sakaq, Kastro “ka dënuar” pyetjen e moderatorit duke e cilësuar si të papërshtatshme për atë orar.

Ndërkohë ka reaguar menjëherë Kelvi ku nëpërmjet një statusi në Instagram shprehet: “Kastro Zizo, unë jam rritur duke dëgjuar 2 Farm dhe vazhdoj sot e kësaj dite të dëgjoj Bonito! Nëse jam eksplicit për orën 4 të drekës është totalisht faji yt!  Kështu që mbaj përgjegjësitë e tua dhe të këtij brezi që u rrit me frymën që ti i dhe për të qenë i lirë, pa komplekse dhe vetvetja! I love you too. Ps. Sa për vrimat e mia në vesh, po mendoj të hap të tretën”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img