Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Kastro Zizo bën deklaratën e papritur: Nuk flas me Blendi Fevziun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kastro Zizo kudo që është i ftuar flet gjithmonë hapur dhe krijon polemika.

albsig

spring

Së fundmi, ai ka zbuluar se cilin nga personazhet e njohura nuk do të ftonte në emisionin e tij ‘Late night show’.

Në fillim Kastro është përgjigjur shumë thjesht: ‘Nuk kam’, por pas disa çastesh, ai përmendi emrin e Blendi Fevziut duke shtuar se:

‘Ka disa vjet (dhe kurrë s’e kam kuptuar) që nuk flas me Blendi Fevziun. Nuk e di pse. Mesa di unë kurrë nuk jemi zënë. Unë s’kam qenë kurrë tek studioja e tij, që ai ka marrë nga balta deri tek kryeministri e njerëz shumë të nderuar. Kam përshtypjen që duhet ta ketë me mua, jo personale por me këtë figurën që kam krijuar..

Ai duke qenë pak jo klishe, por njeri intelektual e përtej, ndoshta nuk e di pjesën që emri im i parë është intelektual i lirë dhe këtë pjesën tjetër pastaj e kam bërë sepse kështu më është tekur dhe e kam bërë’.

Kujtojmë që më herët dy personazhet nuk kanë patur ndonjë debat publik, pork jo deklaratë tregoi shumë për marrëdhënien e tyre.

kastro3.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img