Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kastriot Gjuzi nuk e vrau vetëm Marjo Majollarin, KUSH JANË të dyshuarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

28 vjeçari Marjo Majollari u ekzekutua para disa ditësh në Kinostudio nga Kastriot Gjuzi, 40 vjeç.

albsig

spring

Ky i fundit mësohet se vrau Majollarin për të marrë hakun e vëllait, Ilir Gjzuit që u vra në vitin 2000 nga babai i viktimës, Avni Majollari. Policia e zbardhi ngjarjen brenda 24 orëve. Por detaje të reja kanë dalë në dritë. Burime nga policia bëjnë me dije se Kastriot Gjuzi nuk ishte vetëm kur vrau 28-vjeçarin.

Policia disponon një listë me emra të cilët dyshohen se janë implikuar në këtë ngjarje. Dyshohet se janë miq dhe të afërm të autorit të vrasjes.Grupi hetimor ndërkohë vazhdon hetimet intensive. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img