Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

KAS rrëzon kërkesën e PD-së për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në qarkun e Shkodrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Demokratike për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në qarkun e Shkodrës.

Kjo është kërkesa ee dytë që KAS i rrëzon Partisë Demokratike, pas asaj për të shpallur të pavlefshme zgjedhjet në qarkun e Durrësit.

Ndërkohë më herët KAS miratoi kërkesën e LSI-së për të rinumëruar 108 kuti votimi në qarkun e Durrësit. Rinumërimi do të fillojë ditën e nesërme në orën 10:00.

Më shumë

spot_img
spot_img