Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

KAS jep vendimin për Fierin, rrëzon kërkesën e PD-së për pavlefshmërinë e zgjedhjeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka rrëzuar ditën e sotme kërkesën e Partisë Demokratike për shpalljen e zgjedhjeve të pavlefshme në qarkun e Fierit.

Kujtojmë se pak më herët, KAS rrëzoi edhe kërkesat për pavlefshmëri të zgjedhjeve në qarqet Korçë dhe Elbasan.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img