Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kartolina me urime për lexuesit e Newsbomb nga personazhet tuaja të preferuara (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për të dytin vit radhazi, Newsbomb Albania ka përgatitur një kartolinë me urime për lexuesit, të cilët çdo ditë informohen në mënyrë profesionale për lajmet më të fundit nga politika, kultura, sporti dhe showbizi.

albsig

spring

Personazhe të njohura dhe të dashura për publikun kanë dërguar edhe këtë vit urimet e tyre për lexuesit e portalit. Politikanë, aktorë dhe këngëtarë profesionistë që kanë lënë gjurmë në fushat përkatëse, apo të rinj ambiciozë që po tërheqin gjithnjë e më shumë vëmendje me idetë dhe talentin e tyre kërkojnë për shqiptarët një vit sa më të mbarë dhe larg lajmeve të këqija.

Duke u bashkuar me urimet e shumta, stafi i Newsbomb.al falenderon të gjithë ata që u bënë pjesë e kësaj kartoline të veçantë: Valbona Selimllari; Bes Kallaku; Monika Kryemadhi; Olti Curri; Grida Duma; Gazmend Paja; Agron Duka; Majlinda Bregu; Rozana Radi; Gjergj Bojaxhi; Çiljeta Xhilaga; Saimir Tahiri; Eneda Tarifa; Erion Veliaj; Irma Libohova; Petrit Vasili; Mesila Doda; Edmond Panariti; Ina Zhupa; Edi Rama.

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnewsbomb.al%2Fvideos%2F1587956581233524%2F&show_text=1&width=560″ width=”560″ height=”420″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img