Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Kartolina familjare në ditën e Krishtlindjes”, Marina Vjollca publikon foton e ëmbël, në krah mban të voglën Marget

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm


Pak javë më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë.  Moderatorja solli në jetë vajzën e tyre, e cila erdhi si një bekim në jetën e çiftit. Dyshja e pagëzoi të voglën me emrin Marget, kombinimi i dy emrave të tyre.

Sot, në ditën e Krishtlindjes, Marina ka publikuar kartolinën familjare, ku këtë vit i është shtuar edhe një anëtar tjetër, e cila është pikërisht vogëlushja Marget.

Në foton familjare, Marina shfaqet me të bijën në krah, të cilën e ka mbështjellë me batanije të bardhë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img