Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Karburanti i shtrenjtë dhe pa cilësi, eksperti: Përzierja me lëndë të tjera ul koston por shton dëmin

Lajme të ngjashëm

Eksperti i ekonomise, Enriko Ceko 


Më shumë