Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Kaq shpejt? Pasi u bë baba, Gjiko jep lajmin e papritur

Lajme të ngjashëm

Reperi Gjiko është bërë baba i një djali muajin e kaluar, të cilin e ka pagëzuar me emrin e veçantë Zëri.

Ai dhe bashkëshortja e tij, moderatorja Elita Rudi janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikojnë herë pas here foto të djalit.

Mirëpo, ‘Prive’ ka zbuluar  se reperi e ka gati projektin e ri, të cilin pritet ta lançojë shumë shpejt.

Kënga e fundit që ai solli, ishte në bashkëpunim me këngëtarin Butrint Imeri, ‘Bakllava’, ndërsa kësaj here, Gjiko pritet të vijë solo.

elita-2-10.jpg

Më shumë