Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Kapur prej krahu, njëri ‘i ngrysur’ e tjetri i qeshur; Arben Ahmetaj ndan foton me Bashkim Finon: Mik i shtrenjtë, i zemrës dhe familjes!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Minsitri Arben Ahmetaj ka ndarë në rrjetet sociale një foto me mikun dhe kolegun e tij Bashkim Fino, pas ikjes së tij nga jeta sot, në moshën 59 vjeçare.

“Me cfarë fjalësh mund ta përcjellësh një mik të shtrenjtë të zemrës e të familjes?! Jam i hidhëruar nga ikja jote, nuk mund ta besoj. Do na mungosh cdo ditë si mik i dashur, si socialist me shpirt, si patriot i vërtetë që i dole për zot vendit në ditë të vështira. Ngushëllimet e mia më të ndjera familjes”, shkruan Ahmetaj.

Në foton që ndan ministri, shihet Fino dhe Ahmetaj teksa diskutojnë jashtë Kuvendit. Fino qesh dhe e mban prej krahu minisstrin, kurse ai e shikon pak “i ngrysur”.

167132319 3673700602749537 3975480085215977839 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img