Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kapshtica mbetet e mbyllur, pala greke shtyn afatin deri në 22 mars: Mund të kalojnë vetëm këmbësorët (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5537f9495b7df892ceed9ea05687fa3d

Pika kufitare e Kapshticës do vazhdojë të jetë e mbyllur deri më datë 22 mars.

Deri në këtë datë, dalja nga Shqipëria dhe hyrja drejt Greqisë nëpërmjet kësaj pike kalimi, vijon të jetë e mbyllur.

Ndërsa dalja nga Greqia dhe hyrja drejt vendit tonë, do të jetë e lejuar nga ora 06:00 deri në orën 22:00, vetëm për këmbësorët dhe mjetet e tonazhit të rëndë (kamiona mallrash). Mjetet si autobusa, taksi, apo çdo mjet tjetër i transportit të pasagjerëve, nuk do të lejohet të kalojë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img